The Wishmasters
Dobrodošli na The Wishmasters - Officijalni Srpski Fan Club za Nightwish.
Ulogujte se / Registrujte se i zabava počinje!

Welcome to The Wishmasters - Official Nightwish Serbian Fan Club
Log in / Register and have fun!
The Wishmasters
Dobrodošli na The Wishmasters - Officijalni Srpski Fan Club za Nightwish.
Ulogujte se / Registrujte se i zabava počinje!

Welcome to The Wishmasters - Official Nightwish Serbian Fan Club
Log in / Register and have fun!
The Wishmasters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Wishmasters - Officijalni Srpski Fan Club za Nightwish
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Tarjini Spotovi

Ići dole 
+2
Angel of Grief
Escapist
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Wanderer
The Riddler
Wanderer


Broj poruka : 268
Reputation : 3
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 29

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptyNed Feb 12, 2012 12:56 pm

@Escapist:Mozes li jednom izneti svoje misljenje,a ne samo da se slazes,sa svakim,bez obzira koliko misljenja bila razlicita? Suspect
Angel,ne znam,naravno da ne.Ali predpostavljam.I mislim da jeste tako kao sto predpostavljam.
Uveravam te da ima dovoljno fanova.Ali zasto nece da puni velike arene,ne znam.
Ono sto znam sigurno je da vise voli klasiku,i da je samim tim uzivala sa Harusom,pevajuci 'limunade' kako ih ti nazivas.
Nazad na vrh Ići dole
Escapist
Admin
Escapist


Broj poruka : 2240
Reputation : 17
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac, Srbija

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptyNed Feb 12, 2012 1:04 pm

Ja ipak mislim da je Marcello za sve kriv!
Eto ti ga na... Trazio si moje misljenje i ja rekla XD
Nazad na vrh Ići dole
https://thewishmasters.serbianforum.info
Angel of Grief
Admin
Angel of Grief


Broj poruka : 1562
Reputation : 9
Datum upisa : 14.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Kruševac, Srbija

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptyNed Feb 12, 2012 1:56 pm

@Escapist, i ja nisam Marcelov najveci fan ali kako je sad pa on kriv?? Shocked Ako se ti slazes sa Tuomasovim i Marcovim misljenjem da on od nje pravi pohlepnu divu, to znaci da nikako ne mozes da se slozis sa time da je on kriv za to sto ona i nije bas poznata zato sto ako on od nje pravi divu to znaci da bas zeli da bude sto poznatija i da zaradjuje puno para... Shocked Dobronameran savet od mene ti je da dooobro poradis na izrazavanju svog misljenja, jer cak i ako se ne sloze svi sa tobom, niko te nece zamrzeti zbog toga. Smile

@Wanderer, mislim da gresis kada kazes da Tarja ima puno fanova.. Njene pesme cak nisu uopste popularne na internetu. Mislim da postoji puno ljudi koji su postovaoci njenog glasa i pojave ali nema puno ljudi koji su odusevljeni njenom muzikom. Isto tako, ona je, koliko ja znam, rekla da je zavolela klasicnu muziku mnogo pre metala, ali da je metal zaista zavolela kada je usla u NW i na taj nacin otkrila novu stranu sebe, samo joj je klasicna muzika posle 9 godina bavljenja metalom nedostajala pa je sada srecna sto i time moze da se bavi. Inace, voli ih podjednako.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Escapist
Admin
Escapist


Broj poruka : 2240
Reputation : 17
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac, Srbija

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptyNed Feb 12, 2012 2:18 pm

On je kriv sto su je izbacili iz Nightwisha i da je Tarja ostala u NW nastupala bi u velikim dvoranama a ne malim mestima!
Nazad na vrh Ići dole
https://thewishmasters.serbianforum.info
Wanderer
The Riddler
Wanderer


Broj poruka : 268
Reputation : 3
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 29

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 2:04 pm

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=guSnR7RdBYY
ovo je tako OCIGLEDAN DOKAZ da je ona zaista srecna u svojoj solo karijeri.
Your argument is invalid.
Nazad na vrh Ići dole
Angel of Grief
Admin
Angel of Grief


Broj poruka : 1562
Reputation : 9
Datum upisa : 14.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Kruševac, Srbija

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 3:30 pm

Pa, pobogu, sigurno nece da place i kuka. Svako normalan je srecan ako u zivotu dobije priliku da se bavi necim sto voli. Ipak, nelogicno je razmisljati o tome kako je ona zadovoljna ovim sto ima, i kako ce tu stati bez obzira na to da li ima prilika za bolje ili ne. Dokaz za to je da se ona nikada nije ustrucavala da govori o svom glasu; o tome kako je svesna koliko je mocan i o tome koliko ga neguje. Dakle, ona ce, zbog toga sto je svesna svog kvaliteta, hteti uvek bolje i vise za sebe. Svejedno, niko nije rekao da je nesrecna, nema razloga da bude. Jedno je biti nesrecan, a nesto sasvim drugo biti ambiciozan; te dve stvari se ne mogu porediti.
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
The Riddler
Wanderer


Broj poruka : 268
Reputation : 3
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 29

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 9:35 am

Angel of Grief ::
Pa, pobogu, sigurno nece da place i kuka. Svako normalan je srecan ako u zivotu dobije priliku da se bavi necim sto voli. Ipak, nelogicno je razmisljati o tome kako je ona zadovoljna ovim sto ima, i kako ce tu stati bez obzira na to da li ima prilika za bolje ili ne. Dokaz za to je da se ona nikada nije ustrucavala da govori o svom glasu; o tome kako je svesna koliko je mocan i o tome koliko ga neguje. Dakle, ona ce, zbog toga sto je svesna svog kvaliteta, hteti uvek bolje i vise za sebe. Svejedno, niko nije rekao da je nesrecna, nema razloga da bude. Jedno je biti nesrecan, a nesto sasvim drugo biti ambiciozan; te dve stvari se ne mogu porediti.
Citat :
Trudi se, ali, istini za volju, mislim da joj posle izlaska iz NW i ne ide bas onako kako je zamisljala..
mmmmmmmm.ne???Evo uzmimo mene za primer.Ja zelim da budem doktor.I krenem lepo na fakultet,sve je supr,i nesto se desi.Ja ne uspem da ga zavrsim.Morao bih da radim kao tehnicar,i ne bih vala bas bio srecan,bio bih frustriran.Frustracija ili osujecenje jeste slozen osecaj,nastaje kada osoba ne moze da dodje do svog cilja.
Ona meni ne izgleda osujecena,uopste.


Citat :
Njene pesme cak nisu uopste popularne na internetu.
Cekaj,ti zelis da se komercijalizuje,da bude popularna u ovo vreme Lejsi Gagi,Britnija,novog NW-a itd...?Ekremovi snimci su daleko popularniji,pa opet,to nista ne govori.
Ti joj ocigledno zelis slavu.A to ne zele svi koji se bave muzikom.
Nazad na vrh Ići dole
Angel of Grief
Admin
Angel of Grief


Broj poruka : 1562
Reputation : 9
Datum upisa : 14.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Kruševac, Srbija

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 10:19 am

Ona, koliko ja znam, od pocetka svoje solo karijere nije imala padova, niti je imala neki cilj koji je pokusala da ostvari, nije uspela, i ostala zaglavljena tu gde je i bila. Stoga, mislim da se to ne moze uporediti sa tvojim primerom (potencijalnog) neuspeha. Ako mislis na izbacivanje iz NW-a, ni to nije neuspeh jer je ona zelela solo karijeru. Ja samo zelim da kazem da kada neko citav svoj zivot posveti necemu jer smatra da to najbolje ume, u redu je da zeli sto vise za sebe.


Ja ne moram nista da zelim, ona se vec komercijalizovala na WLB u odnosu na MWS, i bilo bi nerealno reci da gresim. Plus, gledam ovu tvoju recenicu o Lady Dragani, i mislim se: "Gde ide ovaj svet?" Naravno da joj zelim milione pregleda na You Tube-u, i naravno da joj zelim da puni najvece hale i dvorane sveta, i to ne samo zbog nje, nego i zato sto bi to znacilo da ljudi konacno slusaju nesto normalno, a ne specijalce sa pola mozga. A to sto ti verujes u to da sto manje fanova imas, to si kvalitetniji izvodjac, to je sve, samo ne Tarjin problem. Daj Boze da se izvodjaci kao Tarja probiju
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
The Riddler
Wanderer


Broj poruka : 268
Reputation : 3
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 29

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 5:57 pm

Angel of Grief ::
Ona, koliko ja znam, od pocetka svoje solo karijere nije imala padova, niti je imala neki cilj koji je pokusala da ostvari, nije uspela, i ostala zaglavljena tu gde je i bila. Stoga, mislim da se to ne moze uporediti sa tvojim primerom (potencijalnog) neuspeha. Ako mislis na izbacivanje iz NW-a, ni to nije neuspeh jer je ona zelela solo karijeru. Ja samo zelim da kazem da kada neko citav svoj zivot posveti necemu jer smatra da to najbolje ume, u redu je da zeli sto vise za sebe.


Ja ne moram nista da zelim, ona se vec komercijalizovala na WLB u odnosu na MWS, i bilo bi nerealno reci da gresim. Plus, gledam ovu tvoju recenicu o Lady Dragani, i mislim se: "Gde ide ovaj svet?" Naravno da joj zelim milione pregleda na You Tube-u, i naravno da joj zelim da puni najvece hale i dvorane sveta, i to ne samo zbog nje, nego i zato sto bi to znacilo da ljudi konacno slusaju nesto normalno, a ne specijalce sa pola mozga. A to sto ti verujes u to da sto manje fanova imas, to si kvalitetniji izvodjac, to je sve, samo ne Tarjin problem. Daj Boze da se izvodjaci kao Tarja probiju
Da li ti zaista mislis da je moguce danas imati vise pregleda na Tarjinom,ili na videu Lejdi Gage?
Previuse si utopicna Smile
Nazad na vrh Ići dole
Angel of Grief
Admin
Angel of Grief


Broj poruka : 1562
Reputation : 9
Datum upisa : 14.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Kruševac, Srbija

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 6:02 pm

Upravo! Do Tarje je samo da ukapira da je mnogo bolji pevac nego kompozitor. Inace, poenta je to sto je ovaj svet zatucan. Zbog toga mi bude drago kada vidim da neki bend ili izvodjac koji je kvalitetan ima dosta pregleda; ponadam se da posteji makar nekolicina ljudi sa mozgom. Druga poent je: NIJE GREH BITI AMBICIOZAN!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Winter Storm
The Riddler
Winter Storm


Broj poruka : 205
Reputation : 2
Datum upisa : 19.08.2011

Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 EmptyNed Apr 01, 2012 10:36 am

Ima tema pogodna za rasprave
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tarjini Spotovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjini Spotovi   Tarjini Spotovi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tarjini Spotovi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Wishmasters :: Nightwish :: Tarja Turunen-
Skoči na: